Dzień dobry! Porównaj
Filtruj według

Bielizna termoaktywna

Filtruj według

Bielizna termoaktywna z wełny merynosa, która dostępna jest w sprzedaży to wysokiej jakości wyroby wykonane z oddychającego i rozciągliwego materiału. Odzież z wełny merynosów doskonale nadaje się na siłownię oraz do noszenia na co dzień.

Bielizna termoaktywna merino

Zarówno damska bielizna, jak i męska to wyroby wysokiej jakości, które charakteryzują się nie tylko odpornością na uszkodzenia, ale także zapewniają odpowiedni poziom wentylacji ciała. Bielizna termoaktywna z wełny merynosów doskonale nadaje się do noszenia na co dzień, na siłownię oraz na rower. Skład, w który wchodzi w 75% wełna merynosów oraz w 25% poliamidu zapewnia wysoki poziom rozciągliwości, ale tylko w poziomie. Warto zauważyć, że w pionie rozmiary getrów Merino damskich nie ulegają zmianie tak samo, jak odzież z wełny merynosów. Niezwykła rozciągliwość to jednak niejedyna cecha, jaką charakteryzuje się tego typu bielizna z merynosów. Wysoka gramatura oraz niewidoczne szwy to kolejne aspekty, o których warto pamiętać, kupując tego typu wyroby.

Bielizna termoaktywna z wełny merynosa — damska i męska

Decydując się na kupno koszulki Merino męskiej warto wiedzieć, że produkt tego typu dostępny jest także w wersji dla płci przeciwnej. Koszulki Merino damskie wykonane są z tego samego materiału i mają tak same właściwości. Bielizna termiczna z wełny merynosów tego typu w zależności od rodzaju różni się między sobą tylko krojem wykonania. Zarówno damskie, jak i męskie produkty mają półokrągły dekolt oraz nieuciskające szwy. Bielizna z merynosów idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając komfort użytkowania niezależnie od sytuacji. Wysoki poziom wytrzymałości materiału, z jakiego wykonana jest bielizna termoaktywna z wełny merynosa, sprawia, że są to coraz częściej wybierane przez konsumentów produkty odzieżowe.

Odzież z wełny merynosów — rozmiary i kolory

Dostępna w sprzedaży odzież z wełny merynosów występuje w dwóch wersjach kolorystycznych — granatowej i czarnej. To stonowane barwy, które pasują praktycznie do każdej stylizacji. Dzięki temu bielizna termiczna z wełny merynosów może być z powodzeniem stosowana jako codzienny ubiór lub strój na siłownię, rower lub trening sportów walki. Ze względu na rozmiary zarówno bielizna termoaktywna z wełny merynosów męska, jak i damska dostępna jest w rozmiarach od S do 4Xl, dzięki czemu każdy konsument dopasuje wielkość getrów lub koszulki do swoich indywidualnych potrzeb. Bielizna z merynosów dostępna w sprzedaży może być prana w pralce bez ryzyka, że materiał rozciągnie się i straci swoje właściwości.

Dlaczego warto kupić bieliznę z wełny merynosów?

Bielizna termiczna z wełny merynosów jest warta uwagi z kilku powodów. Rozciągliwość, idealne dopasowanie do kształtu ciała oraz właściwości termiczne to główne atuty, jakimi wyróżnia się odzież z wełny merynosów. Kupno tego typu wyrobów to inwestycja we własny komfort, zdrowie oraz ponadczasową stylistykę. Bielizna termiczna z wełny merynosów powinna znaleźć się w szafie każdego, kto na co dzień trenuje lub po prostu lubi wygodne ubrania pozwalające na odprowadzanie potu z powierzchni ciała.

Dowiedz się więcejShow less

Menu

Udostępnij

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się