Swetry plus size męskie

Filtruj według

Swetry plus size

Mężczyźni o większych gabarytach czasami mają problem ze znalezieniem eleganckich ciuchów w swoim rozmiarze. Właśnie z myślą o takich klientach stworzyliśmy w naszym sklepie kategorie swetrów plus size, czyli z garderobą dla naprawdę dużych facetów. Rozmiary ubrań w Tej kategorii to nawet 5XL, co pozwoli Ci znaleźć ciuch odpowiedniej wielkości, w którym będziesz mógł poczuć się swobodnie. Jeśli potrzebujesz stylowego swetra wysokiej jakości, który będzie Ci towarzyszył w chłodniejsze dni, koniecznie zapoznaj się z całą naszą ofertą.

Jak wybierać swetry dla dużych mężczyzn?

Duzi panowie powinni zwracać szczególną uwagę na dobór ubrań odpowiedniej wielkości. Zbyt dopasowany sweter może niepotrzebnie podkreślać ewentualne mankamenty figury, a ponadto może utrudniać swobodne poruszanie się. Z kolei sweter o zbyt dużym rozmiarze może robić wrażenie, że noszący go mężczyzna wydaje się tęższy niż jest w rzeczywistości. Jeżeli nie jesteś pewien, jaki rozmiar wybrać, zapoznaj się z tabelą umieszczoną pod każdym z oferowanych przez nas ubrań.

W sytuacji, gdy nadal nie wiesz, czy zdecydować się na 3, czy 5XL, najprostszym rozwiązaniem będzie dokładne zmierzenie posiadanego już swetra, w którym dobrze wyglądasz i czujesz się swobodnie. Po prostu postępuj zgodnie z podpowiedziami, które znajdziesz na naszej stronie, zapisz wszystkie wymiary i porównaj je z tym i w tabeli. W ten sposób będziesz mieć pewność, że nawet kupując przez internet wybierasz właściwy rozmiar.

Dowiedz się więcej

Menu

Kod QR

Ustawienia

Udostępnij

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się