Zakupy w tym sklepie są bezpieczne.

W tym celu sklep chroniony jest certyfikatem SSL a za bezpieczne płatności odpowiada bank ING.

Certyfikat SSL jest narzędziem zalecany przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Informacje wymieniane pomiędzy Klientem, a sklepem internetowym są szyfrowane. Dotyczy to przede wszystkim rejestracji, logowania, a także zawierania transakcji. Do minimum zostaje więc zmniejszone ryzyko przechwycenia i wykorzystania poufnych danych osobowych. Certyfikat SSL weryfikuje tożsamość serwisu internetowego – dzięki temu Klient ma pewność, że dokonuje zakupów w sprawdzonym i rzetelnym sklepie internetowym.

Jak można zweryfikować bezpieczne (szyfrowane) połączenie ze sklepem internetowym fajnekoszule.pl? Po pierwsze adres URL rozpoczyna się od https (zamiast standardowego http), gdzie „s” oznacza „secure” – bezpieczny, po drugie na pasku adresu znajduje się ikona kłódki. Najnowsze przeglądarki internetowe obok paska adresu wyświetlają również informacje o firmie, dla której został wystawiony certyfikat - www.fajnekoszule.pl.pl

Również wykonując płatności za pomocą imoje klient jest pod ochroną systemu nadzorowanego przez ING bank.

Sprzedawca-właściciel tego sklepu internetowego nie jest anonimowy.Należy do programu Rzetelna Firma, w każdej chwili można spawdzić naszą rzetelność - w tym celu kliknij w baner "Rzetelna Firma"

  iMoje_kolor.pngrzetelnafirma.jpg