Dzień dobry! Porównaj

Bezpieczeństwo Zakupów

Jak dbamy o bezpieczeństwo w sklepie Fajnekoszule

Zakupy w tym sklepie są bezpieczne, w tym celu sklep chroniony jest certyfikatem SSL a za bezpieczne płatności odpowiada bank ING. Certyfikat SSL jest narzędziem zalecanym przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Informacje wymieniane pomiędzy Klientem, a sklepem internetowym są szyfrowane. Dotyczy to przede wszystkim rejestracji, logowania, a także zawierania transakcji. Do minimum zostaje więc zmniejszone ryzyko przechwycenia i wykorzystania poufnych danych osobowych. Certyfikat SSL weryfikuje tożsamość serwisu internetowego, dzięki temu Klient ma pewność, że dokonuje zakupów w sprawdzonym i rzetelnym sklepie internetowym.

Jak można zweryfikować bezpieczne (szyfrowane) połączenie ze sklepem internetowym fajnekoszule.pl?

Po pierwsze, adres URL rozpoczyna się od https (zamiast standardowego http), gdzie „s” oznacza „secure” – bezpieczny.
Po drugie, na pasku adresu znajduje się ikona kłódki. Najnowsze przeglądarki internetowe obok paska adresu wyświetlają również informacje o firmie, dla której został wystawiony certyfikat: fajnekoszule.pl
Również wykonując płatności za pomocą imoje klient jest pod ochroną systemu nadzorowanego przez ING bank.
Sprzedawca-właściciel tego sklepu internetowego nie jest anonimowy. Należy do programu Rzetelna Firma, w każdej chwili można spawdzić naszą rzetelność - w tym celu kliknij w baner "Rzetelna Firma"
Jeśli podczas korzystania ze sklepu użytkownik zauważy jakieś nieprawidłowości to jest proszony o kontakt z właścicielem.

  iMoje_kolor.pngrzetelnafirma.jpg

Menu

Udostępnij

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się