Golfy męskie

Filtruj według

Golfy męskie

Zdarzają się sytuacje, w których klasyczna koszula jest strojem zbyt eleganckim, a bluza sportowa nie bardzo pasuje do okazji. W takiej chwili warto sięgnąć po alternatywne rozwiązanie, jakim może być męski golf. Bawełniane golfy męskie dostępne w naszej ofercie z powodzeniem sprawdzą się jako element eleganckiej, aczkolwiek niezbyt formalnej stylizacji. Wygodne i stylowe golfy znajdziesz w naszym sklepie w szerokiej gamie kolorów i rozmiarów. 

Czym tak naprawdę jest golf męski?

Mówiąc o golfie, mamy na myśli sweter, którego górna część wykończona jest wysokim kołnierzem wymagającym odpowiedniego zawinięcia. Jednak mało kto wie, że tą nazwą określany był początkowo wyłącznie ciepły kołnierz zakładany na szyję. Sweter z wszytym na stałe golfem pojawił się pod koniec XIX wieku, a swoją prawdziwą świetność przeżywał w latach 60. i 70. minionego wieku. Z czasem panowie nieco zapomnieli o tym wygodnym i dość stylowym elemencie męskiej garderoby.

Współcześnie golfy męskie zagościły na stałe w sklepach i coraz więcej mężczyzn, ceniących sobie wygodę i niebanalny styl, pragnie mieć je w swojej szafie. W związku z tym w ofercie naszego sklepu nie mogło zabraknąć także i tego rodzaju swetrów. Wybierz ulubiony kolor i stwórz wyjątkowe stylizacje, w których golf odegra pierwsze skrzypce.

Dowiedz się więcej

Menu

Kod QR

Ustawienia

Udostępnij

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się